Новини

Категорія: Новости

Автор: kpiskala

Безкоштовні тренування. У чому підступ?

Що таке відкриті тренування на скеледромі «КПИскала» ?

Дорогі друзі! Одразу ж після відкриття нашого скелелазного залу “КПИскала” ми запустили програму відкритих тренувань, тому що для нас дуже важливо сприяти розвитку скелелазіння в Києві.

Давайте розберемося, що ж це таке! В першу чергу, це – унікальна можливість для кожного бажаючого відчути себе справжнім скелелазом! На додаток до цього, ці тренування цілком БЕЗКОШТОВНІ, що також стане приємним бонусом!

Відкриті щотижневі тренування разом з професіоналами зі збірної КПІ будуть проходити двічі на тиждень! Приєднатися до нас можуть всі охочі, починаючи з професіоналів та аматорів і закінчуючи людьми, які просто хочуть опанувати такий цікавий та захоплюючий вид спорту, як скелелазіння, що недавно став олімпійським.

Завдяки нашим відкритим заняттям, у вас буде можливість тренувати всі м’язи вашого тіла під наглядом спражньої команди досвідчених інструкторів, які навчать вас базовим навичкам скелелазіння або допоможуть вдосконалити ваші скілли. Наші тренування створені для заохочення молоді та не тільки до активного способу життя.

Відвідавши наші відкриті заняття, ви зможете:

  • опанувати основи скелелазіння;
  • вдосконалити свої навички та вміння;
  • отримати корисну інформацію про фізичні вправи, необхідні для того, аби тримати себе у формі;
  • гарно та з профітом провести свій час, тощо.

 

 

Аби долучитися до наших тренувань, вам необхідно переглянути розклад занять, обрати зручний для вас день і заповнити гугл-форму. Розклад та реєстрацію на тренування ми публікуємо на нашій сторінці в Facebook та Telegram щонеділі на наступний тиждень. Не забудьте взяти з собою змінне взуття, зручний одяг та гарний настрій!

Завжди чекаємо на Вас, команда КПИскала!