Новини

Категорія: Новости

Автор: kpiskala

Як до нас Playtech на тренування заходив

Всім привіт! Хочемо розповісти Вам про одне цікаве тренування, яке ми нещодавно проводили у нашому скелелазному залі «КПИскала».

Це було тренування у форматі корпоративного заняття для нашого генерального спонсору – компанії Playtech — компанії з розробки програмного забезпечення. Команда “КПИскала” успішно організувала тренування для більш, ніж 50 людей, які були розбиті на три групи задля зручності проведення заняття.

Наші гості мали змогу спробувати себе в різних видах видах скелелазіння: боулдерінг та швидкість. На початку тренування досвідчені інструктори скелелазного залу “КПИскала” провели розминку, яка запобігає травмам та є важливою частиною тренування. Потім відвідувачі почали пробувати свої сили на нашому новому скеледромі, в той час як інструктори скелелазного залу “КПИскала” постійно надавали корисні та необхідні рекомендації та ділились своїм бесцінним досвідом. Більш того, тренери допомогли гостям обрати найбільш підходящі для них траси, беручи до уваги їх фізичну підготовку. Хочеться відмітити, що тренування у такому форматі сприяло не тільки розвитку м’яз всього тіла кожного гостя, а й розвитку корпоративного духу всередені команди!

Наостанок, хочеться додати, що під час заняття ви тренуєте не тільки м’язи, а й мозок, адже під час лазіння, вам потрібно прораховувати ваш кожний наступний крок задля оптимізації проходження траси.

 

Доречі, більше фото з цього івенту можна переглянути на сторінці компанії в FaceBook

Якщо ви — дружній та активний колектив та бажаєте цікаво провести час, завітайте в наш новенький скелелазний зал “КПІскала”, як це зробила команда Playtech! З радістю допоможемо наповнити Ваше життя активним відпочинком!

За більш детальною інформаціє звертайтесь за телефоном: +380636844855 Євгеній