Школа скелелазіння Kyiv Climbing School

З 07 квітня по 31 травня в Києві проходить перша безкоштовна школа скелелазіння для дітей та молоді «Kyiv Climbing School». Даний проект отримав значну підтримку киян (більше 500 голосів)  у конкурсі проектів «Громадський бюджет Київ». Реалізація проекту стала можлива завдяки зусиллям команди КПДЮ (Київський палац дітей та юнацтва) та команди скелелазів скеледрому КПІскала (які є головними організаторами проекту, автор проекту керівник клубу Козак Євгеній).

В дану школу була відкрита онлайн реєстрація, тому кожен бажаючий міг зареєструватися (зареєструвати свою дитину). Кількість місць була обмежена – 400 осіб.

Окремо сформовано команду інструкторів (більшість викладачі фізичного виховання у школах де вже є скеледроми) які проводять заняття для учасників школи скелелазіння.

Наразі проходять заняття на 5-ти скеледромах в Києві, а також було проведено 2 (з 3-х) навчально-тренувальні семінари для інструкторів. Для проведення даних семінарів залучено одного з кращих спеціалістів, заслуженого тренера України зі скелелазіння – Михайло Шалагіна. Семінари проходять на базі спорткомплексу КПІ у сучасному скеледромі КПІскала. 

Школа скелелазіння завершиться великим скелелазним фестивалем (безкоштовним для учасників школи)  1 червня 2019 року.

Більше фото в альбомі.