Новини

Категорія: Новини

Автор: kpiskala

Відкриття скельного сезону клубом КПИскала з новим рюкзаком 30 Olimpos RopeBag

З настанням тепла всі поїхали в Україні на скелі. Хто куди, а ми з командою скеледрома КПИскала поїхали недалеко від Києва до Коростишева. Поїздка хоч і близька, але спорядження досить таки чимало зібралося, тим більше що вже змогли назбирати всякого.

Мотузки (динаміка + статика), відтяжки, системи, карабіни, каски і т.д. Чимало ваги і тягнути якийсь здоровенний рюкзак було б нераціонально і по-простому лінь 🙂 Поїздка на 1 день і пакувати 80л не хотілося.

Але тут, за кілька днів до поїздки, дізналися від наших друзів і партнерів Fram Equipment, що у них буде готова нова партія цікавих рюкзаків для мотузки (як виявилося пізніше не тільки для неї) – Рюкзак 30 Olimpos RopeBag.

Про компанію знаємо давно і основною їх фішкою є легкість і практичність виробленого спорядження. Тому із задоволенням вирішили випробувати новинку.

Перше враження отримав вже при зборі спорядження в рюкзак. Спочатку думав закинути в нього динаміку + пару відтяжок, але згодом всередину відмінно влізли: мотузка 60 м, 2 каски, 10 відтяжок, система, страхувальний пристрій, скальники і ще по дрібниці.

Зовні також порадував зовнішній передній карманчик. У нього відмінно може поміститися гайдбук (якщо їхати кудись в невідомі райони), ну а ми склали туди наш прапор, щоб легко і швидко можна було дістати при необхідності.

Також  є зовнішні петлі, куди можна кріпити спорядження. Ми використовували їх уже на місці, коли хотіли швидко поміняти місце лазіння і не збирати все всередину рюкзака.

Що помітив відразу і дуже сподобалося в подальшому використанні – це скатертина (підстилка для мотузки), яка вшита в рюкзак. Дуже зручно упаковується в рюкзак і досить великого розміру, щоб мотузка легко розмістилася і не валялася в бруду. Прям дуже практична скатертина!

Спокійно собі страхуєш і вибираєш мотузку на скатертину. При цьому вона легко упаковується всередину рюкзака, так як це єдине ціле. Мотузка таким чином більш дбайливо зберігається, що позначається і на тривалості використання.

Всі ці корисності дуже гармонійно йдуть в поєднанні з дуже малою вагою рюкзака, який в свою чергу добре сидить на спині.

Трохи характеристик:

– вага: 415 г

– обсяг 30л, можливість зробити компактніше

– скатертину 120х120см

– можливість навішування спорядження зовні

– органайзер для спорядження всередині рюкзака

– зовнішня кишеня для гайд-бука

Якщо коротко резюмувати рюкзак – простота у використанні і максимальна практичність. Немає нічого зайвого, що нагромаджувало б його, але в той же час є все необхідне для своїх потреб. Ну і звичайно ж доступна цінова політика від українського виробника дуже радує.

Після відмінного відкриття сезону скель в Коростишеві думаю попереду ще не один скельний масив в який відправлюся з цим зручним рюкзаком для мотузки. Попереду великий сезон і ще багато цікавих історій і лайфхаків.

Керівник клубу КПИскала

Євгеній Козак