Новини

Категорія: Новини

Автор: kpiskala

Збірна КПІ — чемпіони України зі скелелазіння серед студентів

23–25 лютого відбувся 12-й чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів у м. Кривий Ріг (вид — боулдеринг). Ці щорічні змагання вже вкотре проходять на стадіоні «Металург», де в підтрибунному приміщені розміщується скеледром. Усього на змагання приїхало майже 50 спортсменів із 10 закладів вищої освіти (7 регіонів України).

Цього року від КПІ прибула максимальна кількість учасників, а саме 12 студентів (хоча команда складається із 6-ти чоловік). Поштовхом до збільшення кількості студентів-скелелазів, звісно, стало відкриття скелелазного залу «КПІскала», де наші студенти безкоштовно тренуються та покращують свої навички у скелелазінні.

Тренування не проходять дарма. У поточному році наша збірна повністю оновилася, але молодь втримала високо підняту планку та здобула перемогу в командному заліку серед університетів України. Тож 3-й рік поспіль збірна КПІ перемагає на чемпіонатах України серед студентів.

До того ж спостерігається розвиток в особистому заліку. Троян Макар, студент 3-го курсу ІПСА, став бронзовим призером на цьогорічному чемпіонаті та виконав розряд Кандидата в майстри спорту зі скелелазіння. Це відмінний результат і стимул для інших спортсменів.

Команду підготували Михайленко Вадим Миколайович  (старший викладач ФБМІ) та Козак Євгеній Миколайович (керівник «КПІскала Climbing Team»).

Наша команда «КПІскала Climbing Team» щотижня проводить відкриті безкоштовні тренування з тренерами, де кожен може спробувати себе в новому олімпійському виді спорту. Умови та посилання на реєстрацію можна знайти на нашій сторінці у «Фейсбуці»: https://www.facebook.com/kpiclimbing/

2018 року влітку відбудеться Чемпіонат світу зі скелелазіння серед студентів у м. Братислава, але фінансування на всі виїзди відсутнє, тож спортсмени їздять на змагання за власний кошт. Тому якщо в когось є можливість стати спонсором цього заходу, наша команда завжди відкрита до спілкування.

Керівник «КПІскала Climbing Team»,

Козак Євгеній