Категорія: Новини

Автор: kpiskala

Студенти КПІ найкращі скелелази в Україні

Студенти КПІ стали чемпіонами України зі скелелазіння

У місті Кременчук 18-20 жовтня пройшов Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів у видах трудність, швидкість та багатоборство у спортивному комплексі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

90 учасників з 7 областей та з 13 вищих навчальних закладів випробували себе у швидкості та трудності. Залік було проведено індивідуальний та командний у трьох видах — трудність, швидкість, багатоборство.

Серед ВуЗів по всім трьом дисциплінам переміг Київський Політехнічний інститут, Київ став першим серед регіонів у трудності та багатоборстві, а у швидкості друге місце..

Також вітаємо з особистими нагородами Вікторію Брикалову (студентка ФМП) та Надію Січкарь (студентка ВПІ)!

Вікторія стала чемпіонкою України в трудності, срібною призеркою у швидкості та чемпіонкою багатоборства. Надія стала срібною призеркою в трудності та бронзовою призеркою у багатоборстві.
У чоловіків була вища конкуренція, були присутні на змаганнях і майстри спорту та учасники чемпіонатів світу! Всі учасники з КПІ потрапили в 10 кращих, а Петрина Володимир (студент ІПСА) був за крок від призового місця (4-те місце у складності, у швидкості та у багатоборстві).
Повний склад команди: Петрина Володимир, Троян Макар, Хильковець Владислав, Дерксен Віктор, Тацький Євген, Пасеницький Віктор, Брикалова Вікторія, Січкар Надія, Матющенко Анастасія.

Студенти тренуються  на домашньому скеледромі КПИскала в спорткомплексі КПІ, який був збудований співробітниками та студентами у 2017 році за підтримки спонсорів та перемозі у проекті Громадський бюджет Києва.
Збірну тренують керівник скелелазного клубу Козак Євгеній Миколайович та старший викладач туризму Михайленко Вадим Миколайович.

В майбутньому є плани на міжнародні старти серед студентів! Час покаже, адже скелелазіння стрімко розвивається як новий олімпійський вид спорту!